PRÍSTREŠKY

 Konštrukčné materiály

 

Strechy

 

Šikmé strechy

Šikmé strechy sú univerzálne. Vďaka jednoduchej konštrukcii sú cenovo najprístupnejšie. Majú využitie pri altánkoch, pri prístreškoch pre vaše auto alebo na prestrešenie vchodu do domu.
 
 

Oblúkové strechy

Oblúkové strechy sú dizajnovo krajšie ako šikmé strechy. No ich montáž nie je možná za každých okolností. Konštrukčne sa vyrábajú prevažne z hliníka alebo z ocele. Ďalšou alternatívou podpornej konštrukcie sú drevené hranoly. Strecha je základným bodom formovania terasy. Či už použijeme na strechu sklo, čím presvetlíme celú terasu, alebo terasu zakryjeme nepriehľadnou krytinou, a tým vytvoríme príjemné tienenie.
 
 

Atypické strechy

Atypické strechy vyrábame výhradne na mieru podľa požiadaviek klienta.
 

Odkvapový systém

 

ODKVAPOVÝ SYSTÉM

Používame kvalitný odkvapový systém, ktorý je veľmi obľúbený nielen medzi slovenskými zákazníkmi, ale aj v zahraničí. Správne osadený odkvapový systém spoľahlivo odvádza vodu zo strechy.
V súčasnosti sú na našom trhu vysoko kvalitné ucelené systémy so širokou farebnou škálou. Tieto systémy sú vhodné aj pri zložitejších projektoch. Veľmi dôležité je správne osadenie žľabov tak, aby voda čím skôr odtekala a tak sa znížilo riziko poškodenia exteriérových častí terasy. V súčasnej dobe sa odkvapové systémy vyrábajú z vysokokvalitného lakoplastovaného plechu, ktorý značne predlžuje jeho životnosť.